Ubytovna Toulovec

Poskytovat ubytovací služby bude možné všem, kteří nemají žádné příznaky onemocnění covid-19 a prokáží, že splňují jednu z následujících podmínek:

 • Podstoupili nejdéle 48 hodin před nástupem na ubytování buď PCR nebo antigenní test v odběrovém centru s negativním výsledkem. Tyto osoby se mohou ubytovat nejdéle na 7 dní a pokud chtějí pobyt prodloužit, musejí splnit tuto podmínku znovu, nebo si na místě udělat samotest s negativním výsledkem.
 • Podstoupili kompletní očkování proti onemocnění covid-19 a mají o tom certifikát vystavený Ministerstvem zdravotnictví ČR. Od poslední dávky muselo uplynout alespoň 14 dnů.
 • Prodělali onemocnění covid-19, uplynula jim doba nařízené izolace a od prvního pozitivního PCR nebo POC antigenního testu neuběhlo více než 90 dnů.

Turistická ubytovna Toulovec

Turistická ubytovna Toulovec se nachází v klidné části dvoutisícového městečka Proseč.

V podkroví budovy jsou 4 pokoje s celkovou kapacitou 28 lůžek. Pokoje mají vlastní sociální zařízení (sprchový kout, umyvadlo, WC), jsou vybaveny stolem, židlemi, povlečenými lůžky a ručníky. Na patře je společná kuchyňka vybavená lednicí, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, dvouplotýnkovým vařičem a nádobím.

 • vhodné pro větší či menší skupinky se zájmem o turistiku a cykloturistiku, pro školy v přírodě, sportovní soustředění a školní výlety
 • pro větší skupiny lze zajistit celodenní stravování v místních restauracích za smluvní ceny
 • sestavíme vám program pobytu, turistickou nebo cyklistickou trasu dle vašich potřeb

 

ubytovna

Ubytovací prostory:

 • 2 pěti lůžkové pokoje
 • 1 osmi lůžkový pokoj
 • 1 deseti lůžkový pokoj

 

Vybavení areálu:

 

i   cyklisté   park    stan    úschovna   wifi

 • školící a společenská místnost pro 20 osob vybavená lavicemi, židlemi, magnetickou tabulí, dataprojektorem a promítacím plátnem
 • zahrada pro sportovní vyžití - minigolf, kuželky, ping pong, venkovní člověče nezlob se, pískoviště
 • venkovní posezení - pergola, ohniště, zahradní gril, lavičky

 

ubytovna

Ceník ubytování:

  1 noc 2 a více nocí
dospělý 280 Kč 250 Kč
dítě do 12 let 230 Kč 210 Kč
dítě do 2 let  0 Kč 0 Kč
     
pokoj 5 lůžek 1 200 Kč 1 100 Kč
pokoj 8 lůžek 2 000 Kč 1 800 Kč
pokoj 10 lůžek 2 500 Kč 2 200 Kč
celá ubytovna (28 lůžek) 6 300 Kč * 5 600 Kč *
ubytovna

* V ceně je pronájem společenské místnosti o rozměru 32 m2. Společenská místnost je vybavena dataprojektorem, promítacím plátnem, magnetickou tabulí, stoly a židlemi. Může být využita i jako školící místnost či učebna.

K ceně ubytování bude připočítán poplatek z pobytu městu Proseč na základě Obecně závazné vyhlášky č. 2/2019 o místním poplatku z pobytu ve výši 20 Kč/osoba/noc. Od poplatku z pobytu je osvobozena osoba mladší 18 let, nevidomá, osoba, která je považována za závislou na pomoci jiné fyzické osoby podle zákona upravujícího sociální služby, osoba, která je držitelem průkazu ZTP/P, a její průvodce.

Obecně závazná vyhláška č. 2/2019 

Rezervace ubytování:

Ubytování je možné pouze po předchozí rezervaci minimálně 1 den předem na tel: 775 339 104 , 604 343 536, emailem na tic@mastale.cz nebo prostřednictvím rezervačního formuláře níže. Jako závazná rezervace ubytování je vybírána zálohová platba ve výši 50% ceny za ubytování.

Zálohovou platbu je možno poukázat na účet Mikroregionu Maštale, svazku obcí, číslo účtu: 258288216/0300, variabilní symbol (bude sdělen při objednávce ubytování), poštovní poukázkou na adresu Mikroregion Maštale, svazek obcí, Borská 125, 539 44 Proseč nebo zaplatit hotově na ubytovně.

školící místnost

V případě, že bude zaplacena záloha, a klient zde stráví méně nocí nebo se ubytuje méně osob, bude mu následně k záloze doúčtována pouze cena za skutečně čerpané ubytování. Zaplacená záloha je však minimum a v případě, že skutečné čerpání nedosahuje výše zálohy, rozdíl se nedorovnává. Zaplacená záloha je nevratná v případě, že se klient neubytuje vůbec.

 

Stanování:

Na zahradě u turistické ubytovny je možné stanovat. Zahrada je oplocená, využít lze veškeré vybavení zahrady . Sprcha, toalety a kuchyňka jsou v budově. Kapacita zahrady je cca 7 stanů.

cena za 1 stan/den 150 Kč
sociální zařízení/osoba/den 50 Kč

 

zahrada

Rezervační formulář

Datum

Order

Datum

Datum