Chybová zpráva

Deprecated function: Return type of Drupal\google_analytics\Component\Render\GoogleAnalyticsJavaScriptSnippet::jsonSerialize() should either be compatible with JsonSerializable::jsonSerialize(): mixed, or the #[\ReturnTypeWillChange] attribute should be used to temporarily suppress the notice in include() (line 10 of modules/contrib/google_analytics/src/Component/Render/GoogleAnalyticsJavaScriptSnippet.php).

Kempy

  • Turistická ubytovna Toulovec: na zahradě u turistické ubytovny je možné stanovat. Zahrada je oplocená, využít lze veškeré vybavení zahrady a úschovnu kol. Sprcha, toalety a kuchyňka jsou v budově. Kapacita zahrady je cca 7 stanů a 1 obytný vůz.

  • Areál přírodního koupaliště Roudná:  kapacita je cca 20 stanů. Pro nocující je k dispozici umývárna se sprchou a umyvadly. Záchody jsou řešeny formou mobilního WC, protože v údolí není kanalizace. V areálu naleznete koupaliště, dětské hřiště, stolní tenis, posezení pro cca 90 osob. Hospůdka je otevřená od 9:30 do 23:00 každý den.

  1. Místo pro karavany, obytňáky: karavanové stání je zpevněná plocha, vybavena elektrickou přípojkou. Možnost využití centrálního sociálního zařízení (sprchy, WC)

  2. Stany osobní: celkový počet je omezen prozatím na 20 míst

  3. Stany Glamping: nové trendově zařízené stany pro 4 osoby. 2x manželská postel. Moderní posezení přímo před stanem. Každý stan má elektrické připojení.