Plánované události

Datum konání
-
Místo konání: Toulovcovy maštale
V sobotu 14. 5. organizuje spolek výlet do Toulovcových maštalí a koupaliště Roudná. Sraz v 8:30 u Marešů. Odjezd auty v 8:45 na Posekanec, dále pěšky do Maštalí, dále na koupaliště v Roudné, kde se občerstvíme a najíme. Návrat přes Maštale zpět na Posekanec. Naši “…
Datum konání
-
Místo konání: Proseč - rozhledna Terezka a její okolí
Spolek Paseky vás zve na Lesní hrátky se zvířátky. Jedná se o stezku pro děti plnou zábavných úkolů a hádanek. Vyrazit na procházku můžete podle vašich časových možností o víkendu 14.-15. května 2022 od 10:00 do 16:00. Stezka je dlouhá 4 km.
Datum konání
-
Místo konání: Proseč
ZŠ a MŠ Proseč, město Proseč a Městská knihovna Proseč vyhlašují XII: ročník celostátní literární soutěže dětí ZŠ, odpovídajících ročníků víceletých gymnázií a mladých začínajících autorů do 35 let - MLADÁ PROSEČ TERÉZY NOVÁKOVÉ.
Datum konání
-
Místo konání: Proseč - RC Mikeš
RC Mikeš všechny srdečně zve na další společné setkání, tentokrát s názvem "Ptáček". Centrum je otevřené od 8:30 do 12:30 a organizovaný program začíná od 10:00. Těšit se můžete na tvořivé dílničky a spoustu zábavy.
Datum konání
-
Místo konání: Proseč - před kostelem sv. Mikuláše
Orel Proseč zve všechny sportovní nadšence na Misijní běh, který se uskuteční 22.5.2022 od 15:00. Sraz u kostela v Proseči. Přispějte pohybem k dobré věci.
Datum konání
-
Místo konání: Proseč - fotbalový sportovní areál
Přijďte podpořit místní borce v dalším fotbalovém zápasu. Ten se uskuteční 22.5.2022 od 17:00 na fotbalovém hřišti v Proseči. Tým Proseče se utká s týmem Pardubiček.
Datum konání
-
Místo konání: Budislav - areál pod Hradiskem
Dne 24.5.2022 se od 16:00 v areálu pod Hradiskem uskuteční Pasování. Nejprve se podíváme na loutkovou pohádku Tajemství pohádkové knížky a poté budeme pasovat prvňáky na čtenáře a děti z mš na budoucí prvňáky.
Datum konání
-
Místo konání: Proseč - RC Mikeš
Datum konání
-
Místo konání: Proseč - Ateliér Viki
Dne 28.5.2022 budeme pokračovat ve tvoření ve výtvarné dílničce Ateliéru Viki. Budeme vyrábět květy z papíru a deníčky na tajnosti. Svoji účast můžete zarezervovat na tel:777 627 807. Na společné setkání se těží Ivana Mullerová.
Datum konání
-
Místo konání: Zderaz - Sportovní areál
SDH Zderaz Vás všechny srdečně zve na pátý ročník Zderadákova poháru. 28. května 2022 pořádáme celodenní Vepřové hody, na které večer naváže noční závod v požárním útoku s afterparty. Od 10 hodin dopoledne se můžete těšit i na okrskové kolo požárního sportu. Vše se…
Datum konání
-
Místo konání: Proseč - fotbalový sportovní areál
Přijďte podpořit místní borce v dalším fotbalovém zápasu. Ten se uskuteční 5.6.2022 od 17:00 na fotbalovém hřišti v Proseči. Tým Proseče se utká s týmem Chocně.
Datum konání
-
Místo konání: Poříčí u Litomyšle - areál u kulturního domu
Obec Poříčí u Litomyšle zve všechny děti k na malou oslavu svého svátku. Akce se uskuteční 11.6.2022 od 4:00 v areálu u kulturního domu v obci.Těšíme se na vás.
Datum konání
-
Místo konání: Proseč - fotbalový sportovní areál
Přijďte podpořit místní borce v dalším fotbalovém zápasu. Ten se uskuteční 12.6.2022 od 17:00 na fotbalovém hřišti v Proseči. Tým Proseče se utká s týmem Holic.
Datum konání
-
Místo konání: Proseč - Ateliér Viki
Dne 18.6.2022 budeme pokračovat ve tvoření ve výtvarné dílničce Ateliéru Viki. Budeme malovat, na co se dá. Čekají vás netradiční možnosti tvorby. Svoji účast můžete zarezervovat na tel:777 627 807. Na společné setkání se těží Ivana Mullerová.
Datum konání
-
Místo konání: Proseč - náměstí Dr. Tošovského
Zveme všechny sportovní nadšence i příznivce našeho závodu na 20. ročník Cyklo Maštale, který se uskuteční 18.6.2022. Centrem závodu je i tentokrát město Proseč. Tratě jsou vedeny krásnou přírodou přírodní rezervace Maštale. Připravuje se také bohatý doprovodný program…