Plánované události

Datum konání
-
Místo konání: Jarošov - sportovní areál
Dne 7.8.2021 proběhne ve sportovním areálu u rybníka hasičské představení požárního útoku, štafet 4x60 m, štafet požárních dvojic....Občerstvení zajišťuje SDH Jarošov.
Datum konání
-
Místo konání: Budislav - areál pod Hradiskem
Sbor dobrovolných hasičů a obec Budislav všechny srdečně zvou na již tradiční trampský podvečer, který se uskuteční 7.8.2021 v Budislavi pod Hradiskem a to od 18:00 hod.
Datum konání
-
Místo konání: Proseč - Paseky - pod rozhlednou Terezka
Princeznu Ellenu od narození provází příslib mocné kletby. Kletba se má naplnit v den Elleniných dvacátých narozenin, jakmile zapadne slunce. Avšak ve chvíli, kdy zajde poslední sluneční paprsek a vše se zdá ztraceno, princezna zjišťuje, že zůstala uvězněná v čase.…
Datum konání
-
Místo konání: Přírodní koupaliště Roudná
V sobotu 7.8. proběhne první ročník půlnočního koupání. Každý účastník dostane svíčku a musí přeplavat tam a zpátky koupaliště, za odměnu si může vybrat panáka na nás:)
Datum konání
-
Místo konání: Budislav - areál pod Hradiskem
V neděli 8.8.2021 od 14:00 se v Budislavi pod Hradiskem uskuteční Hravé odpoledne s pohádkou a malé trhy. Budou připraven soutěže, vodní skluzavka a dvě veselé pohádky - Žlabák a Žlabanda a O Karkulce v maskáčích.
Datum konání
-
Místo konání: Nové Hrady - zámek
Vážení návštěvníci,výstavu obrazů Libuše Müllerové pod titulem Doteky krásy můžete shlédnout v zámecké kavárně na zámku v Nových Hradech od 9.8. do 5.9. 2021, každý den od 10:00 do 17:00 hodin.Srdečně Vás zveme.
Datum konání
-
Místo konání: Proseč - Městský park Rychtářovy sady
Město Proseč ve spolupráci s kulturní komisí města a místním skautským střediskem všechny srdečně zvou na hudební festival Šumsadu.
Datum konání
-
Místo konání: Proseč - Městský park Rychtářovy sady
Phineas Taylor Barnum (Hugh Jackman) je vizionář, jehož upřímné nadšení je naprosto nakažlivé. A to i v časech, kdy jeho nezlomný optimismus a energie jsou jediným bohatstvím, které zrovna má k dispozici. Barnum začíná svou životní cestu vedoucí až k hvězdnému úspěchu s…
Datum konání
-
Místo konání: Proseč - Česká Rybná - hřiště
Strhující životopisné drama výjimečného muže obdařeného léčitelskými schopnostmi na pozadí dobových událostí. Příběh je inspirován skutečnými osudy léčitele Jana Mikoláška, na kterého se v průběhu několika desetiletí obracely s prosbou o pomoc tisíce lidí ze všech…
Datum konání
-
Místo konání: Zderaz - Sportovní areál SDH Zderaz
Přijďte pobavit sebe i své děti na konci prázdnin. Můžete se těšit na spoustu zábavných her a různá domácí zvířátka. Na konci programu vystoupí VALDA TEAM s koněm VALDOU.
Datum konání
-
Místo konání: Proseč
Letošní ročník Cyklo Maštale se uskuteční 11. 9. 2021. Přípravy a organizace závodu budou přizpůsobeny vývoji epidemiologické situace a nařízení vlády v naší zemi. Děkujeme za pochopení. Na webu Cyklo Maštale jsou již zveřejněny závodní tratě, které jsou shodné jako…