Vybavení odpočívadel v mikroregionu Maštale

stojan

V rámci projektu „Vybavení odpočívadel na cyklotrasách a turistických trasách v mikroregionu Toulovcovy Maštale“ byly na odpočívadla na cyklotrasách a turistických trasách umístěny servisní cyklostojany, lavice se stoly a prvky pro aktivní trávení volného času.

Konkrétně se jedná o umístění 4 servisních cyklostojanů na veřejně dostupná místa pro cyklisty. Tyto stojany jsou vybaveny držákem na kolo, nářadím pro základní opravy a dílenskou pumpou s manometrem a univerzální hlavicí pro různé typy ventilů. Nářadí je ukryto uvnitř stojanu a připevněno ocelovými lanky proti odcizení.  

Servisní cyklostojan byl umístěn u Toulovcovy rozhledny, ve Vranicích, v Proseči a v obci Perálec. U rozhledny Terezky byly umístěny 2 dřevěné stoly s lavicemi určené pro odpočinek turistů a návštěvníků mikroregionu. U Toulovcovy rozhledny byla umístěna vahadlová houpačka a lezecká stěna s provazovou stěnou.

Projekt byl realizován za finanční podpory Pardubického kraje z dotačního programu „Podpora budování infrastruktury cestovního ruchu v Pardubickém kraji.“

stolyhoupačka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

stojan